Meškauskaitė L. - Žiniasklaidos teisė - 2004

5.00€
  • Be mokesčių:5.00€
  • Prekės kodas: teise-0069
  • Prieinamumas: 1
NaujaŠios monografijos tyrimo objektas – visuomenės informavimo teisės, kaip besiformuojančios kompleksinės teisės šakos, teorinės ir praktinės problemos. Teisės doktrinos požiūriu tai yra pirmasis mėginimas nagrinėti šią ypač problemišką Lietuvos viešosios teisės sritį, kuri iki šiol stokojo teisės mokslininkų ir praktikų dėmesio. Pagrindinis monografijos tikslas – apibrėžti visuomenės informavimo teisės, kaip besiformuojančios kompleksinės teisės šakos, tinkamą vietą bendroje Lietuvos teisės sistemoje, išanalizuoti pagrindines jos teorines ir praktines problemas ir ieškoti tų problemų sprendimo būdų. Monografijoje nagrinėjami klausimai analizuojami ne vien teoriniu aspektu, bet ir remiantis gyvąja teise, t. y. teismų praktika, nes būtent konkrečiose bylose atsiskleidžia asmenų teisių gynimo bei atskirų teisės normų taikymo aspektai ir problematika. Į knygoje pateikiamas išvadas bei pasiūlymus galima būtų atsižvelgti, tobulinant visuomenės informavimo priemonių veiklą reguliuojančius įstatymus bei žurnalistų savireguliacijos ir savitvarkos institucijų veiklą, gerinant žmogaus teisių, pažeistų visuomenės informavimo srityje, gynimą. Norėtųsi, kad šis darbas pažadintų tolimesnes mokslines diskusijas, paskatintų gilesnius šios naujos teisės srities tyrinėjimus ir būtų naudingas ne tik teisininkams, žurnalistams, bet ir visiems besidomintiems visuomenės informavimo priemonių veiklos teisinio reglamentavimo problemomis. ..

Nauja

Šios monografijos tyrimo objektas – visuomenės informavimo teisės, kaip besiformuojančios kompleksinės teisės šakos, teorinės ir praktinės problemos. Teisės doktrinos požiūriu tai yra pirmasis mėginimas nagrinėti šią ypač problemišką Lietuvos viešosios teisės sritį, kuri iki šiol stokojo teisės mokslininkų ir praktikų dėmesio.
Pagrindinis monografijos tikslas – apibrėžti visuomenės informavimo teisės, kaip besiformuojančios kompleksinės teisės šakos, tinkamą vietą bendroje Lietuvos teisės sistemoje, išanalizuoti pagrindines jos teorines ir praktines problemas ir ieškoti tų problemų sprendimo būdų.
Monografijoje nagrinėjami klausimai analizuojami ne vien teoriniu aspektu, bet ir remiantis gyvąja teise, t. y. teismų praktika, nes būtent konkrečiose bylose atsiskleidžia asmenų teisių gynimo bei atskirų teisės normų taikymo aspektai ir problematika.
Į knygoje pateikiamas išvadas bei pasiūlymus galima būtų atsižvelgti, tobulinant visuomenės informavimo priemonių veiklą reguliuojančius įstatymus bei žurnalistų savireguliacijos ir savitvarkos institucijų veiklą, gerinant žmogaus teisių, pažeistų visuomenės informavimo srityje, gynimą.
Norėtųsi, kad šis darbas pažadintų tolimesnes mokslines diskusijas, paskatintų gilesnius šios naujos teisės srities tyrinėjimus ir būtų naudingas ne tik teisininkams, žurnalistams, bet ir visiems besidomintiems visuomenės informavimo priemonių veiklos teisinio reglamentavimo problemomis.

Parašyti įvertinimą

Please login or register to review