Viederytė R., Juščius V. - Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai - 2016

17.50€
  • Be mokesčių:17.50€
  • Prekės kodas: techn-0068
  • Prieinamumas: 1
Šioje monografijoje "Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatuma i ir požymiai" siekiama sukurti Lietuvos jūrinio sektoriaus klasterizacijos prielaidų kompleksinio vertinimo metodiką ir atlikti jų ekonominį vertinimą. Kadangi mokslinėje literatūroje jūrinis sektorius traktuojamas nevienareikšmiškai, monografijoje iškelti keli uždaviniai: Pirmas - ištirti Lietuvos jūrinio sektoriaus ekonominių veiklų struktūrinę sudėtį, išskirti šio sektoriaus reikšmę Lietuvos ūkiui. Antras uždavinys siejamas su jūrinio sektoriaus klasterizacijos ekonominio vertinimo ypatumais. Siekiama išskirti specifines klasterizacijos prielaidas, lemiančias veiklos produktyvumą, inovatyvumą ir konkurencingumą. Lietuvos jūrinio sektoriaus klasterizacijos iniciatyvos veikale taip pat analizuojamos atsižvelgiant į šio sektoriaus išskirtinumą. Trečias uždavinys inspiruotas praktinių priežasčių: užsibrėžta sukurti ir pagrįsti jūrinio sektoriaus klasterizacijos prielaidų kompleksinio ekonominio vertinimo melodika. Monografijoje "Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatuma i ir požymiai" taikomus tyrimų metodus suponavo joje iškeltas tikslas ir uždaviniai. Pirmojoje-ketvirtojoje monografijos dalyse atlikta mokslinės literatūros, teisės aktų ir strateginių dokumentų sisteminė, loginė ir lyginamoji analizė bei sintezė. Taikant šį metodą, vadovautasi sisteminiu (holistiniu) požiūriu į tyrimo problemą. Moksliniai teiginiai buvo formuluojami vadovaujantis loginės indukcijos ir dedukcijos metodais. ..

Šioje monografijoje "Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatuma i ir požymiai" siekiama sukurti Lietuvos jūrinio sektoriaus klasterizacijos prielaidų kompleksinio vertinimo metodiką ir atlikti jų ekonominį vertinimą.
Kadangi mokslinėje literatūroje jūrinis sektorius traktuojamas nevienareikšmiškai, monografijoje iškelti keli uždaviniai:
Pirmas - ištirti Lietuvos jūrinio sektoriaus ekonominių veiklų struktūrinę sudėtį, išskirti šio sektoriaus reikšmę Lietuvos ūkiui.
Antras uždavinys siejamas su jūrinio sektoriaus klasterizacijos ekonominio vertinimo ypatumais. Siekiama išskirti specifines klasterizacijos prielaidas, lemiančias veiklos produktyvumą, inovatyvumą ir konkurencingumą. Lietuvos jūrinio sektoriaus klasterizacijos iniciatyvos veikale taip pat analizuojamos atsižvelgiant į šio sektoriaus išskirtinumą.
Trečias uždavinys inspiruotas praktinių priežasčių: užsibrėžta sukurti ir pagrįsti jūrinio sektoriaus klasterizacijos prielaidų kompleksinio ekonominio vertinimo melodika.

Monografijoje "Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatuma i ir požymiai" taikomus tyrimų metodus suponavo joje iškeltas tikslas ir uždaviniai.
Pirmojoje-ketvirtojoje monografijos dalyse atlikta mokslinės literatūros, teisės aktų ir strateginių dokumentų sisteminė, loginė ir lyginamoji analizė bei sintezė. Taikant šį metodą, vadovautasi sisteminiu (holistiniu) požiūriu į tyrimo problemą. Moksliniai teiginiai buvo formuluojami vadovaujantis loginės indukcijos ir dedukcijos metodais.

Parašyti įvertinimą

Please login or register to review