A. Vakarė - Kartais Angelas pasirodo - 2012

A. Vakarė - Kartais Angelas pasirodo - 2012

Prekės kodas: Ezo-LT-K10
Prieinamumas: 1
6.00€
Be mokesčių: 6.00€
Kiekis: + -

Apmąstymų knyga apie žmogaus būties prasmę. Į knygą autorė sudėjo dvidešimties metų sveiko gyvenimo būdo patirtį, skaudžius išbandymus, kurie padėjo išsivaduoti Sielai.

„Esu – Mama, Visatos Žmogus, lietuvė… Aš tikrai nesu „kažkas“ – esu paprasta moteris, kurios Sielai reikia truputį daugiau: aukščiau, giliau, plačiau, erdviau, ryškiau, kvapniau, gražiau, mieliau… Jei Tu paklaustum, kas yra mano esmė, aš Tau atsakyčiau – Laisvė. Aš noriu išmatuoti visą dangaus žydrynę, kad žinočiau – ar tilps joje visos mano sparnuotos svajonės…

„Kartais Angelas pasirodo“ – tai knyga apie žmogaus būties prasmę. Knyga, paremta mano pačios gyvenimo įvykiais su visomis filosofinėmis spalvomis ir atspalviais. Į šią knygą sudėjau savo 20-ties metų sveiko gyvenimo būdo patirtį, skaudžius išbandymus ir tai, ką jie man davė, ko išmokė, kaip padėjo augti viduje.

Pagrindinis knygos akcentas – Sielos išsivadavimas.

Negaliu likti abejinga ir tam, kas šiandieną vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, todėl paliečiau tuos gyvenimo momentus, kurie labiausiai skauda man pačiai… Šia knyga noriu pasakyti žmonėms, kad niekada nebijotų sunkumų, nes jų nauda yra be galo saldi! Noriu priminti, kad žmogus pirmiausia yra Siela, o tik po to kūnas. Esu tikra: perskaitęs knygą iki galo, Tu suprasi, kodėl dažnai jautiesi toks nelaimingas, nors turi „beveik viską“. Ji Tau švelniai primins, kaip atrasti Save, kaip nebijoti būti Savimi, kaip išmokti klausyti savo Vidinio balso… Tai pats gražiausias balsas pasaulyje! Visi atsakymai yra mumyse – ir jei tik leidžiam savo Vidiniam balsui kalbėti – jis pasako mums viską!– prisistato autorė Aldutė Vakarė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras