D. Goleman - Lyderystė - 2007

D. Goleman - Lyderystė - 2007

Prekės kodas: LT-vadyba-002(M)
Prieinamumas: Išparduota iki paskutinės
0.00€
Be mokesčių: 0.00€
Kiekis: + -

Pagrindinė šios knygos mintis – ta, jog vadovai išmokstantys emocinio intelekto vadovavimo stiliaus geba komandoje, grupėje įvesti darną. Tai, pasak autoriaus, yra pats svarbiausias dalykas siekiant tikslaus vieningo komandos darbo. Knygos autorių teigimu teisingai pritaikius vadovų mokymus ir metodiką komandų nariai sukuria didesnį ribinį pelną.

Tad iš esmės ši knyga apie tai, kaip vadovui sukurti įmonėje darną ir puikią darbo atmosferą, skatinančią darbuotojų kūrybingumą ir gerus darbo rezultatus. Nagrinėjami ir kiti klausimai. Pavyzdžiui, kokie gebėjimai būtini lyderiui ir kas skatina jį nuolat tobulėti, ieškoti naujų vadovavimo būdų? Kokiomis emocijomis turi vadovautis lyderis, kad jo įmonė sėkmingai dirbtų nuolatinių pokyčių pasaulyje? Knygoje rasite atsakymus į svarbiausius lyderystės klausimus ir sužinosite, kaip nuo vadovo emocinio intelekto priklauso jo vadovaujamos įmonės sėkmė bei pelnas.

Knygoje rasite atsakymus į svarbiausius lyderystės klausimus ir sužinosite, kaip nuo vadovo emocinio intelekto priklauso jo vadovaujamos įmonės sėkmė bei pelnas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras