Hill D. - Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus - 2018

11.00€
  • Be mokesčių: 11.00€
  • Prekės kodas: sportas-0099
  • Prieinamumas: 1
KARAS PRIEŠ FUTBOLĄ.Sutartų rungtynių banga pradėjo kelti grėsmę populiariausio pasaulio sporto išlikimui.Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus.Įvairiose šalyse vyksta dešimtys policijos tyrimų; šimtai mačų, nuo aukščiausio lygio tarptautinių rungtynių Čempionų lygoje iki jaunimo ekipų susitikimų buvo sutarti ir virš tūkstančio žaidėjų, trenerių ir teisėjų pateko už grotų.Ši nauja sporto korupcijos forma sunaikins futbolą, jei mes jai nepasipriešinsime.NORĖDAMI PRIEŠ TAI KOVOTI, TURIME TAI SUPRASTI.Knyga „Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus“ analizuoja motyvaciją, mechanizmą ir metodus naujuose sutartų rungtynių modeliuose.Tai – mokslinė knyga, skirta ne mokslininkams, paremta daktaro disertacija, parašyta žurnalisto, tyrinėtojo ir Oksfordo Universiteto akademiko Declano Hillo.Hillas buvo pirmasis žmogus, atskleidęs naują sukčiavimo būdą futbole, kai įsiskverbė į Azijos sutartų rungtynių grupuotę...

KARAS PRIEŠ FUTBOLĄ.

Sutartų rungtynių banga pradėjo kelti grėsmę populiariausio pasaulio sporto išlikimui.
Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus.

Įvairiose šalyse vyksta dešimtys policijos tyrimų; šimtai mačų, nuo aukščiausio lygio tarptautinių rungtynių Čempionų lygoje iki jaunimo ekipų susitikimų buvo sutarti ir virš tūkstančio žaidėjų, trenerių ir teisėjų pateko už grotų.

Ši nauja sporto korupcijos forma sunaikins futbolą, jei mes jai nepasipriešinsime.

NORĖDAMI PRIEŠ TAI KOVOTI, TURIME TAI SUPRASTI.

Knyga „Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus“ analizuoja motyvaciją, mechanizmą ir metodus naujuose sutartų rungtynių modeliuose.

Tai – mokslinė knyga, skirta ne mokslininkams, paremta daktaro disertacija, parašyta žurnalisto, tyrinėtojo ir Oksfordo Universiteto akademiko Declano Hillo.

Hillas buvo pirmasis žmogus, atskleidęs naują sukčiavimo būdą futbole, kai įsiskverbė į Azijos sutartų rungtynių grupuotę.


Parašyti įvertinimą

Please login or register to review