Linda Olsson - Dainuosiu tau švelnias dainas - 2010

Linda Olsson - Dainuosiu tau švelnias dainas - 2010

Prekės kodas: ROM-LT-981
Prieinamumas: 1
3.50€
Be mokesčių: 3.50€
Kiekis: + -

Vėjuotame Švedijos kaime susikerta dviejų moterų keliai.

Vieną niūkų kovo vakarą jauna rašytoja Veronika atvyksta į nuošalų kaimelį. Čia ji tikisi atrasti ramybę ir vienumą, kuri padėtų įveikti širdgėlą, apmalšintų netekties skausmą. Be to, ketina parašyti knygą.

Jos atvykimą tyliai stebi kaimynė Astrida – sena atsiskyrėliškai gyvenanti moteris, sauganti savo namuose tamsias šeimos paslaptis ir asmeninę tragediją.
Kai žvarbi žiema užleidžia vietą pavasariui, dvi moterys palengva suartėja. Metų laikų kaitos fone užsimezga gležna ir neįprasta draugystė. Ji visam laikui pakeis abiejų moterų gyvenimus.
 

Santūriame Lindos Olsson debiute galima įžvelgti sąsajų su Ingmaro Bergmano filmais. Neskubrų pasakojimą, šaltą skandinavišką aplinką pagyvina sodrios gamtos detalės ir veikėjai. Ilgainiui tirpstantis jų išorinis santūrumas apnuogina įtūžio ir kančios sklidinus metus. Atšiauri, nepagražinta Olsson proza yra nepaprastai įtaigi. Autorė nesistengia dirbtinai sutirštinti vaizduojamų dviejų moterų dvasinių žaizdų. Jų patirtos dramos atsiskleidžia iš lėto, pamažu. Tai prasmingas draugystės apmąstymas.

Kirkus Reviews

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras