A. Ramonas, S. Vaitekūnas - Krikščioniškosios vertybės kultūros ir istorijos kontekstuose - 2012

A. Ramonas, S. Vaitekūnas - Krikščioniškosios vertybės kultūros ir istorijos kontekstuose - 2012

Leidykla: Klaipėdos universiteto leidykla
Prekės kodas: LT-P-REL-019
Prieinamumas: 1
10.45€
Be mokesčių: 10.45€
Kiekis: + -

Lietuvių katalikų mokslo akademijos ir KU Katechetikos katedros mokslinis leidinys – apie Dievo ir žmogaus susitikimą kultūroje. Apie krikščioniškųjų vertybių sklaidą istorijos kontekstuose. Knyga apie tai, kad anapusinė, arba transcendentinė, realybė nėra iliuzija ir tik prisipažinęs bei priėmęs amžinąsias vertybes žmogus iš tiesų įprasmina gyvenimą, suranda tikrą džiaugsmą ir ramybę, tampa laisvas.

Šiame leidinyje publikuojami ne tik KU įvairių padalinių mokslininkų ir dėstytojų straipsniai, bet ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų bei įstaigų darbuotojų publikacijos: Kauno Vytauto Didžiojo ir Šiaulių universitetų, Telšių kunigų seminarijos, Lietuvos istorijos instituto, Klaipėdos jūrų muziejaus, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos.

Visų jų išdėstytos mokslinės mintys, analizės ir įžvalgos būtent apie tai: realybė yra didesnė, negu mums atrodo iš pirmo žvilgsnio, Dievo tikrovė ir krikščioniškosios, dvasinės, kultūrinės bei socialinės vertybės pagrindžia mūsų gyvenimą ir kreipia jį į Dangaus Karalystės džiaugsmą.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras