Garbaravičienė B. - Pokalbiai be pykčio (+CD) - 2013

7.95€
  • Be mokesčių: 7.95€
  • Prekės kodas: groz-1579
  • Prieinamumas: 1
Kaip naujaKnygoje rasite 18 pokalbių iš laidos Be pykčio, LRT transliuotos beveik šešerius metus. Būtent šie pašnekesiai, atrinkti iš 2005–2009 m. periodo, nė kiek neprarado aktualumo. Kodėl nūdienos aptapšnotoje viešojoje erdvėje ypač trūksta ramaus kalbėjimo ir gebėjimo išgirsti oponentą? Dėl ko stiprėja pyktis, nepasitenkinimas, neleidžiantys pasidžiaugti pozityviais pokyčiais? Ar per tuos metus tapome išmintingesniais savosios valstybės piliečiais? Visi šie klausimai itin svarbūs visuomenei, besivaduojančiai iš mentalitetą traumuojančios patirties, pykčio, baimės ir net tamsos, nors esame apšviesti televizorių ir išmaniųjų bei neišmaniųjų ekranų mirgėjimo...

Kaip nauja

Knygoje rasite 18 pokalbių iš laidos Be pykčio, LRT transliuotos beveik šešerius metus.

Būtent šie pašnekesiai, atrinkti iš 2005–2009 m. periodo, nė kiek neprarado aktualumo. Kodėl nūdienos aptapšnotoje viešojoje erdvėje ypač trūksta ramaus kalbėjimo ir gebėjimo išgirsti oponentą? Dėl ko stiprėja pyktis, nepasitenkinimas, neleidžiantys pasidžiaugti pozityviais pokyčiais? Ar per tuos metus tapome išmintingesniais savosios valstybės piliečiais?

Visi šie klausimai itin svarbūs visuomenei, besivaduojančiai iš mentalitetą traumuojančios patirties, pykčio, baimės ir net tamsos, nors esame apšviesti televizorių ir išmaniųjų bei neišmaniųjų ekranų mirgėjimo.

Parašyti įvertinimą

Please login or register to review