S. Tamaro - Eik kur liepia širdis - 1998

S. Tamaro - Eik kur liepia širdis - 1998

Prekės kodas: Rom-LT-1014
Prieinamumas: Išparduota iki paskutinės
0.00€
Be mokesčių: 0.00€
Kiekis: + -

Nuostabi knygutė, kuri yra ilgas močiutės laiškas mylimai anūkei. Močiutė žino, kad greit mirs ir rašo laišką anūkei, gyvenančiai Amerikoje, tačiau laiško nesiunčia, nes anūkė to prašė. Ši knyga – tai išmintingos senolės pamąstymai apie gyvenimą, kurie priverčia į daug ką pažvelgti kitu kampu. Labai taikliai aprašytas paauglių elgesys, kuris dažnai neapgalvotas ir skaudina jiems artimus vyresnius žmones.

Labai šilta istorija, verčia žavėtis senole, kuri besąlygiškai myli savo anūkę ir dukterį, nors jos tos meilės senolei ir neparodo. Tokią knygą norisi pavartyti kartas nuo karto tam, kad pasisemti išminties ir pamatyti, kad ne viskas sukasi tik apie mus.

“Vaikystė ir senatvė panašios. Abiem atvejais dėl įvairių priežasčių žmogus yra beginklis, jis dar negyvena arba jau negyvena aktyvaus gyvenimo ir todėl nevaržomas stereotipų gali atviriau reikšti jausmus.”

“Mums labiau liūdna ne todėl, kad mirusiųjų nebėra, o todėl, kad vieni kitiems daug ko nepasakėm.”

“O kai prieisi daug kelių ir nežinosi, kuriuo pasukti, neskubėk ir atsisėdusi palauk. Alsuok giliai ir patikliai tarsi ką tik gimęs kūdikis, apie nieką negalvok, tik lauk lauk ir lauk. Sėdėk ir tyloje klausykis širdies. O jai prabilus, stokis ir eik, kur ji tau liepia.”

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras